محرم

هر سال وقتی که محرم از راه می رسد،اگر به نوای دل خود گوش جان بسپاریم، می شنویم صدای کاروانیانی را که تاریخ هم از تکرار آنچه که برایشان گذشت، شرمساری می کند. تاریخ شرمسار است که با سلاله های نبی اکرم(ص) چنین کردند.تاریخ شرمسار است که باید هر سال به یاد خود و خوانندگانش بیاورد که خیمه عزای حسین(ع)،گواه باطل بودن عده ای است که خود را حق می دانستند و حتی نشنیدند نوای حق را که در گوش همه شان پیچیده بود" ... ان الباطل کان زهوقا".

اینجانب نیز فرارسیدن ماه محرم و شهادت امام حسین (ع) و یارانش را تسلیت گفته و متذکر می شوم، پیام قیام باشکوه سیدالشهداء (ع) منحصر به آن زمان نیست،بلکه این پیام، پیامی جاویدان است و فراتر از محدوده زمان و مکان است. واقعه عاشورا در تاریخ اسلام،همیشه بسان چراغی بوده است که راه مبارزان آزادی را منور ساخته و هیچ یزیدی در طول تاریخ از هجوم بی امان عاشورا طلبان عالم در امان نبوده است .و امروز هم که بیش از هر زمان دیگری با خود تکرار می کنیم که " کل یوم عاشورا،کل ارض کربلا"

/ 6 نظر / 27 بازدید
سروش

لبیک یا حسین؛ راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذرد و هر کس در هر زمان بدین صلا لبیک گوید از ملازمان کاروان کربلاست

1001

ای دل مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند و لاغیر. صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است و کار با یک "یالیتنی کنت معکم" ختم نمی شود!!

مریم

ای کاش بیش از اونکه سختی ها و مشقت های و شمشیرخوردن های امام حسین رو هر سال برامون تکرار می کردن هر سال برامون یاد آور می شدن که چرا حسین شهید شد؟ راهش چی بود؟ هدفش چی بود؟ امام حسین هم تو طول همین تاریخ به این طولانی منبع درآمد خوبی برای یک عده آدم شده. من که هر سال دارم بیشتر از این افراد زده می شم... چون هر سال به واقعه عاشورا موارد جدید و خارق العاده ای داره اضافه می شه... فقط یزیدیان بهش ستم نکردن، الان داره در حقش ستم بزرگتری می شه.....

سیدجواد

خدایا مرا که آفریدی گارانتی هم داشتم ؟ دلم از کار افتاده !

سیدجواد

حسین‏ علیه السلام زنده جاویدی است که هر سال، دوباره شهید می‏شود و همگان را به یاری جبهه حق زمان خود، دعوت می‏کند …… دکتر علی شریعتی

1001

سلام روضه دعوتید...